Menu
Ugens hjemmekampe
Maj 2024
1.
onsdag
19.00
Aars IK
0 - 16
Kvinder
Senior
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Forår 2024 • Pulje 20
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Kunst A
Farsø/Ullits IK
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Kunst A
2.
torsdag
18.00
Aars IK
Spillet
Herrer
U12
U12 Drenge C/Beg. (12) 8:8 Hverdag - Forår 2024 • Pulje 70
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Bane 2B
Farsø/Ullits IK
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Bane 2B
4.
lørdag
10.00
Aars IK
Spillet
Herrer
U11
U11 Drenge A1 (13) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 12
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Bane 2B
Nibe B
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Bane 2B
5.
søndag
10.00
Aars IK
Spillet
Kvinder
U11
U11 Piger B (13) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 73
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Bane 2A
Gug B (2)
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Bane 2A
5.
søndag
10.00
Aars IK
Spillet
Kvinder
U12
U12 Piger C/Beg. (12) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 56
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Bane 2B
Gug B
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Bane 2B
5.
søndag
10.00
Aars IK
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge B (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 • Pulje 183
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Bane 3A
Trekroner IF 98
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Bane 3A
5.
søndag
13.00
Aars IK
2 - 5
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 732
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Bane 2
Dronningborg B
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Bane 2
5.
søndag
13.00
Aars IK
livescore
5 - 2
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 633
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Bane 1
Nibe BK
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Bane 1
6.
mandag
19.00
Aars IK
1 - 5
Kvinder
K+29
Kvinder +29 / 7:7 - Forår 2024 • Pulje 22
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Kunst
Sulsted IF
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Kunst
6.
mandag
19.00
Aars IK
livescore
3 - 2
Herrer
M+32
M+32 B - 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 402
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Bane 2
IK Rosendal
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Bane 2
7.
tirsdag
18.00
Aars IK
1 - 1
Herrer
U13
U13 Drenge C (11) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 30
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Kunst A
Støvring IF
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Kunst A
8.
onsdag
17.45
Aars IK (U10)
Spillet
Herrer
U11
U11 Drenge C/Beg. (13) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 87
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Kunst B
Nibe BK
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Kunst B
8.
onsdag
18.30
Aars IK
livescore
2 - 0
Herrer
Senior
Herrer Serie 1 - Forår 2024 • Pulje 7
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Bane 1
Bælum/Solbjerg IF
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Bane 1
8.
onsdag
18.45
Aars IK
UHT
Herrer
U14
U14C drenge / Region 1 (2010) 11:11 Forår 2024 • Pulje 400
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
TSV
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
9.
torsdag
13.00
Aars IK
livescore
0 - 5
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 59
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Bane 2
Løgstør IF
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Bane 2
11.
lørdag
15.00
Aars IK
UHT
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (2008) 11:11 - forår 2024 • Pulje 456
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Bane 2
ASA, Aarhus
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Bane 2
11.
lørdag
15.00
Aars IK
livescore
1 - 0
Kvinder
U17
U17 Piger Liga 2 (2007) 11:11 - forår 2024 • Pulje 832
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Bane 1
Nibe/Skalborg/St. Restrup
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Bane 1
12.
søndag
14.00
Aars IK
livescore
2 - 1
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 633
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Bane 1
Spentrup/Ommersyssel IF
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Bane 1
12.
søndag
16.00
Aars IK
livescore
4 - 3
Herrer
Senior
Herrer Serie 1 - Forår 2024 • Pulje 7
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Bane 1
Vorup FB
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Bane 1
13.
mandag
17.30
Aars IK
Spillet
Herrer
U11
U11 Drenge C/Beg. (13) 8:8 Hverdag - Forår 2024 • Pulje 90
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Kunst A
Dall/Ferslev IF
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Kunst A
14.
tirsdag
19.00
Aars IK
1 - 1
Kvinder
K+29
Kvinder +29 / 7:7 - Forår 2024 • Pulje 22
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Bane 2B
RKG
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Bane 2B
15.
onsdag
18.00
Aars IK (2)
Spillet
Herrer
U11
U11 Drenge B (13) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 82
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Bane 2B
Støvring IF
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Bane 2B
15.
onsdag
18.45
Aars IK
UHT
Herrer
U14
U14C drenge / Region 1 (2010) 11:11 Forår 2024 • Pulje 400
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Nørresundby FB
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
15.
onsdag
19.00
Aars IK
livescore
5 - 0
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 59
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Bane 1
Vindblæs B (2)
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Bane 1
16.
torsdag
19.00
Aars IK (8)
Spillet
Herrer
M+32
M+32 / M+40 - 60 min. 7-mands • Træningskamp
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Farstrup B (2)
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
18.
lørdag
11.00
Aars IK
Spillet
Herrer
U11
U11 Drenge A1 (13) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 12
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Bane 2A
Skive IK (E)
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Bane 2A
19.
søndag
10.00
Aars IK
Spillet
Herrer
U12
U12 Drenge B (12) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 62
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Bane 2B
Arden IF
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Bane 2B
20.
mandag
15.00
Aars IK
livescore
0 - 5
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 1 - Forår 2024 • Pulje 259
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Bane 1
Team Viborg
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Bane 1
20.
mandag
19.00
Aars IK
0 - 3
Kvinder
Senior
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Forår 2024 • Pulje 20
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Bane 2B
Nørager/Rørbæk
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Bane 2B
21.
tirsdag
18.15
Aars IK
1 - 3
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 2 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 921
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Bane 1
Nørresundby FB
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Bane 1
22.
onsdag
18.00
Aars IK
6
-
Herrer
U11
U11 Drenge C/Beg. (13) 8:8 Hverdag - Forår 2024 • Pulje 90
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Bane 2
Rebild Syd
7
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Bane 2
22.
onsdag
18.30
Aars IK
2 - Kastberg A/S
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 59
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Bane 1
Ravnkilde
8
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Bane 1
24.
fredag
18.00
Aars IK
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 1 - Forår 2024 • Pulje 7
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Dronningborg B
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
24.
fredag
19.00
Aars IK
livescore
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Forår 2024 • Pulje 28
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Svenstrup-Godthåb IF
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
25.
lørdag
09.30
Aars IK (2)
-
Herrer
U11
U11 Drenge B (13) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 82
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Bane 2A
Kvik/Aalestrup IF
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Bane 2A
25.
lørdag
09.30
Aars IK (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 • Pulje 222
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Mini 2
Farsø/Ullits IK (1)
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Mini 2
25.
lørdag
09.30
Aars IK (2)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (18) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 • Pulje 242
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Mini 3
IK Rosendal (2)
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Mini 3
25.
lørdag
09.30
Aars IK (1)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (18) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 • Pulje 242
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Mini 4
Øster Hornum IF
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Mini 4
25.
lørdag
09.45
Aars IK (3)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 • Pulje 222
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Mini 2
Rebild Syd
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Mini 2
25.
lørdag
10.00
Aars IK
-
Herrer
U12
U12 Drenge B (12) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 62
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Bane 2B
Rebild Syd
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Bane 2B
25.
lørdag
10.00
Aars IK (U10)
-
Herrer
U11
U11 Drenge C/Beg. (13) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 87
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Kunst A
Løgstør IF
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Kunst A
25.
lørdag
10.00
Aars IK (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 • Pulje 222
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Mini 2
Farsø/Ullits IK (2)
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Mini 2
25.
lørdag
10.30
Aars IK (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 • Pulje 222
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Mini 1
Farsø/Ullits IK (2)
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Mini 1
25.
lørdag
10.30
Aars IK (2)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (18) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 • Pulje 242
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Mini 3
Øster Hornum IF
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Mini 3
25.
lørdag
10.40
Aars IK
-
Herrer
U9
U9 Drenge A2 (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 • Pulje 142
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Bane 4A
St. Restrup IF
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Bane 4A
25.
lørdag
11.00
Aars IK
-
Herrer
U11
U11 Drenge A1 (13) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 12
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Bane 2A
Støvring IF
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Bane 2A
25.
lørdag
11.20
Aars IK
-
Kvinder
U10
U10 Piger C/Beg. (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 • Pulje 135
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Bane 3B
ASV
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Bane 3B
25.
lørdag
11.30
Aars IK (U10) (1)
-
Herrer
U11
U11 Drenge B (13) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 81
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Kunst A
Aalborg Freja
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Kunst A
25.
lørdag
11.30
Aars IK
-
Herrer
U9
U9 Drenge C/Beg. (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 • Pulje 156
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Bane 4A
Hadsund B
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Bane 4A
25.
lørdag
12.00
Aars IK
-
Kvinder
U11
U11 Piger B (13) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 73
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Bane 2B
Støvring IF
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Bane 2B
25.
lørdag
13.00
Aars IK
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 5 (2008) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 484
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Kunst
Ans IF
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Kunst
25.
lørdag
13.00
Aars IK
-
Kvinder
U12
U12 Piger C/Beg. (12) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 56
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Bane 2A
Støvring IF
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Bane 2A
25.
lørdag
13.15
Aars IK
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 732
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Bane 1
SIF Assentoft
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Bane 1
25.
lørdag
15.00
Aars IK
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (2008) 11:11 - forår 2024 • Pulje 456
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Bane 1
Randers Freja
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Bane 1
25.
lørdag
15.00
Aars IK
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 2 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 921
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Kunst
Fortuna Hjørring
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Kunst
25.
lørdag
15.00
Aars IK
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 633
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Bane 2
Hadsund B
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Bane 2
27.
mandag
18.30
Aars IK
6
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 59
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Aars)
Kunst
Gundersted IF
8
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Aars)
Kunst
27.
mandag
19.00
Aars IK
-
Kvinder
K+29
Kvinder +29 / 7:7 - Forår 2024 • Pulje 22
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Svenstrup-Godthåb IF
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
27.
mandag
19.00
Aars IK
livescore
-
Herrer
M+32
M+32 B - 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 402
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Sønderup/Suldrup IK Frem
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
27.
mandag
19.00
Aars IK
-
Kvinder
Senior
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Forår 2024 • Pulje 20
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Vester Hornum/IK Vest
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
29.
onsdag
18.30
Aars IK
-
Herrer
U14
U14C drenge / Region 1 (2010) 11:11 Forår 2024 • Pulje 400
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Rebild Syd
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
30.
torsdag
18.00
Aars IK
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 2 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 921
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Aalborg KFUM
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
30.
torsdag
18.00
Aars IK
-
Herrer
U12
U12 Drenge C/Beg. (12) 8:8 Hverdag - Forår 2024 • Pulje 70
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Valsgård IF 83
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
30.
torsdag
19.00
Aars IK (9)
-
Herrer
M+32
M+32 / M+40 - 60 min. 7-mands • Træningskamp
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Gundersted IF (3)
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
Luk